در صورت هرگونه سوال ما در خدمتتان هستیم !

رفع مشکل Verification Required


 


خطایی است که این روزها بسیاری از کاربران با آن روبرو شده اند:

“VERIFICATION REQUIRED. Before you can make purchases, you must go to the iTunes store on your computer and verify your payment information.”

این روزها کمتر کاربر ایرانی دستگاه های اپلی در ایران را می توان پیدا کرد که در هنگامی که اقدام برای دانلود و یا خرید برنامه‌ای کرده باشد٬ این پیغام را ندیده باشد. دلیل این پیغام هرچه باشد راه حل بسیار ساده ای داردverify1

تنها کافیست روی Continue بزنید تا به صفحه جدید منتقل شوید در صفحه ای که مربوط به اطلاعات مالی است از شما می خواهد اطلاعات مالی را تایید نمایید تنها کافیست گزینه None را تیک بزنید و سپس در بالای صفحه دکمه Done را کلیک نمایید.


verify2

خرید آنلاین اپل ایدی اگر از دیوایس های اپل نظیر آیفون، آیپاد، آیپد و مک استفاده می کنید، داشتن یک اپل ایدی apple id بسیار الزامی است. اپل ایدی معرف شما به اپل است تا بتوانید از تمامی امکانات دیوایس خود استفاده نمایید. به کمک اپل آیدی می توانید از طریق AppStore اپلیکیشن های مورد نظر خود را دانلود و روی دیوایس هایی که با اپل‌ آیدی مورد نظر تنظیم شده اند، نصب نمایید. با خرید اپل آیدی می توانید از امکاناتی نظیر Find My iPhone، Find My Friends، iMessage، FaceTime، Game Center و خریدهای درون برنامه ای App In Purchase بهره مند شوید.

چرا ما؟

برخی از امکانات و مزایای خرید اکانت اپل آیدی از گِت آیدی کارت

استفاده آسان و کارآمد

کار با اپل آیدی و امکانات آن بسیار ساده و برای همه ممکن است.

سرعت و امنیت

خدمات ارائه شده از سرعت و امنیت بالا برخوردار هستند.

پشتیبانی 24/7

در هر زمانی می‌توانید مشکلات خود را با ما مطرح کنید.

گارانتی بازگشت پول

در صورت عدم رضایت مبلغ پرداختی بازگردانده می‌شود.

تمامی حقوق برای گِت آیدی کارت محفوظ است
طراحی و اجرا :   فرشید اسکندری